چرا خانه تاسیسات؟

مشاوران ما:
«خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)»
را به شما پیشنهاد می‌کنند، زیرا:

(۱) «خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)» برای زمان و سرمایه شما ارزش قائل است.

ارزشمندترین سرمایه هر فرد «زمان» اوست. «خانه تاسیسات» با تلاش در ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان خود، همواره می‌کوشد تا با مناسب‌ترین هزینه، بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه دهد. در همین راستا، استفاده از تمامی خدمات خانه تاسیسات، علاوه بر روش‌های حضوری، به شیوه تماما اینترنتی و خودکار در هر ساعت از شبانه‌روز نیز امکان‌پذیر است. به این ترتیب شما می‌توانید در زمان‌های خالی خود، فارغ از هیاهو و شلوغی روزمره، با چند کلیک ساده بر روی وب‌سایت ما از خدمات مختلف این مجموعه شامل اشتراک ماهنامه، ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی، خرید کتاب‌ها، نرم‌افزارها و بسته‌های آموزشی بهره‌مند شوید. از طرفی، به دلیل این که از این پس تمامی خدمات مجموعه خانه تاسیسات به صورت کاملا خودکار و نرم‌افزاری انجام می‌شود، خطا و تاخیر ناشی از اشتباهات فردی نیروهای انسانی به طور کلی حذف شده و تمامی خدمات به صورت آنلاین ارائه می‌شود.

(۲) طعم واقعی تجارت الکترونیک را در خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) می‌چشید.

با «خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)» طعم واقعی تجارت الکترونیک را می‌چشید. از این پس تمامی خدمات مجموعه خانه تاسیسات علاوه بر روش‌های سنتی و متداول، به صورت اینترنتی و بیست و چهار ساعته در اختیار شماست. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت رسمی مجموعه خانه تاسیسات کلیه خدمات مجموعه از جمله ثبت‌نام، ثبت سفارش، ورود مشخصات، پرداخت وجه، دریافت رسید پرداخت و کد رهگیری را به صورت اینترنتی انجام دهید. برای پرداخت صورت‌حساب و هزینه سفارش خود امکان استفاده از کلیه کارت‌های عضو شتاب وجود دارد.

(۳) خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) مجموعه‌ای پیشرو مبتنی بر نوآوری، خدمات به‌روز و باکیفیت است.

«خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)» مجموعه‌ای پویا، پرانرژی، خلاق و پیشرو بوده است. شاهد این مدعا، تقلیدها و دنباله‌روی‌های پیدا و پنهان و البته گاهی ناجوانمردانه! اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف از خدمات و محصولات و حتی تقلید از نام این مجموعه است! جالب‌تر آن که برخی از دانش‌آموختگان سنوات پیشین مجموعه در حال حاضر مدرسان مراکز آموزشی دیگر هستند و این البته باعث افتخار مجموعه ماست که چنان باکیفیت و قوی در مسیر خود گام برداشته‌ایم که دانش‌آموختگانی چنین حرفه‌ای را تربیت نموده‌ایم که هرچند در حال حاضر رقیب مجموعه ما به شمار می‌روند، اما در واقع مبلغ دیدگاه‌های فنی و عمیق مجموعه ما هستند، هرچند که این رسالت از مجرای مجموعه‌ای دیگر در جریان باشد.

هرچند که رویکردهای ناجوانمردانه را نکوهش می‌کنیم اما تقلید، از هر نوعی که باشد، نشان از برتری و شاخص بودن مجموعه ماست. «خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)»، خود صاحب تفکر و ایده است و کهکشانی از خلاقیت و ایده‌های نوین را همراه خود دارد و هر روز حرفی نو و ایده‌ای خلاق را به منصه ظهور می‌نشاند.

(۴) هدف ما در خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)، موفقیت شماست.
شعار ما این است: در این دنیا هیچ بن‌بستی وجود ندارد. شما هم می‌توانید.

تاسیسات هدف ماست. تاسیسات علاقه ماست. تاسیسات تخصص ماست. در «خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)» کار نمی‌کنیم، بلکه با هیجان و اشتیاق به دنبال نوآوری، خدمات به‌روز و باکیفیت هستیم تا موفقیت شما را ببینیم و این شعار ماست که به امید خدا و با حمایت و کمک شما خوبان محقق خواهد شد:

«خانه‌ای خواهیم ساخت به استواری البرز، برای تمامی تاسیساتی‌ها…»

(۵) اولویت اول خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان): رضایتمندی مشتریان

مجموعه «خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)» صرفا یک بنگاه اقتصادی نیست که تنها منافع خود را دنبال کند و بسیاری از خدمات مجموعه «خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)» نه تنها هیچ‌گونه بازگشت مالی برای مجموعه ندارد بلکه تداوم آن نیازمند صرف زمان و هزینه نیز می‌باشد! همه اینها به دلیل اهمیت ویژه‌ای است که خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) برای اعضای خود قائل است و با تمام توان از ایشان حمایت می‌کند. رضایت‌مندی مشتریان یکی از اصلی‌ترین رویکردهای مجموعه در تمامی دپارتمان‌ها به شمار می‌رود. ضمن آن که بخش پیشنهادات و انتقادات مجموعه به صورت فعال در دسترس تمامی مخاطبان است و به صورت دائم روند فعالیت‌های مجموعه و نظرات مخاطبان را رصد می‌کند و در صورت لزوم اقدام مقتضی برای پیگیری و اصلاح موارد در دستور کار قرار می‌گیرد. ما تلاش می‌کنیم که جهت جلب رضایت مشتریان سریع، دقیق، بهینه و باکیفیت عمل کنیم و همیشه اعتماد آن‌ها را با خود داشته باشیم.

(۶) خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) از سازمان‌ها و نهادهای مختلف مجوز فعالیت دریافت نموده است.

مجموعه خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) تاکنون مجوزها و تفاهم‌نامه‌های مختلفی با وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف داشته است که نشان از دارا بودن شناسنامه‌ای معتبر و قابل اعتماد برای مخاطبان است.

(۷) خانه تاسیسات تخصصی کار می‌کند و ارائه‌کننده سبد کاملی از تمامی محصولات موردنیاز شماست.

وجه تمایز خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) از سایر مجموعه‌ها، رویکرد کاملا تخصصی مجموعه و متخصص بودن هیات مدیره این مجموعه است. مدیریت امور فنی مجموعه توسط مهندس رامین تابان هدایت می‌شود که از سوابق ایشان می‌توان به تدریس دوره‌های تخصصی تاسیسات و تهویه مطبوع در نهادها و سازمان‌های مختلف، تالیف ده‌ها کتاب تخصصی حوزه تاسیسات و تهویه مطبوع، طراحی و مشاوره پروژه‌های تاسیسات و تهویه مطبوع در سراسر کشور اشاره کرد (جهت آشنایی بیشتر با سوابق فنی ایشان می‌توانید به وب‌سایت شخصی www.ramintaban.ir مراجعه فرمایید). لذا مجموعه خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) هم بال تجربه عملی و اجرایی را دارد و هم بال دانش و تخصص نوین که می‌تواند راهگشای دانش‌پژوهان این مجموعه نیز باشد. از سوی دیگر، خانه تاسیسات یک ابرفروشگاه! نیست که همه‌چیز داخل آن پیدا شود و از هر رشته‌ای، هر مبحثی و هر محصولی در آن پیدا کنید. تخصص ما «تاسیسات و حوزه‌های مرتبط با آن» است و در این عرصه، شما را در هیچ قدمی از مسیر پیش رو تنها نمی‌گذاریم. نشریه، کتاب، نرم‌افزار، استاندارد، بسته آموزشی، دوره‌ آموزشی، بازدید، نمایشگاه، سمینار و … همه در گروه خدمات تخصصی خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) قرار می‌گیرد. ما حاضر نیستیم به خاطر کسب درآمد، تخصص خود را زیر پا بگذاریم و وارد هر وادی مربوط و نامربوطی بشویم، چرا که با شعار تخصصی بودن ما در تناقض است.

مجموعه خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) در سه حوزه زیر فعال بوده است:

  • انتشار و توزیع ماهنامه «خانه تاسیسات» و تعدادی دیگر از نشریات فنی و تخصصی این حوزه
  • برگزاری سمینارها و دوره‌های آموزشی تاسیسات مکانیکی، الکتریکی و انرژی
  • انتشار و توزیع کتاب‌های فنی-مهندسی، نرم‌افزارها، استاندارد و محصولات آموزشی
  • ما با سیاست توسعه همیشگی خدمات در خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)، قصد داریم بیش از پیش از اعضای خود حمایت نمائیم و از دوستان و همکارانی که عزمی در این زمینه دارند صمیمانه دعوت می‌کنیم که به جمع ما بپیوندند.

(۸) آموزش‌های ما منجر به شغل می‌شود. هدف ما، پر کردن حلقه گمشده میان دانشگاه و صنعت است و فقط دوره‌های کاربردی برگزار می‌کنیم.

ارائه پروژه‌های نمونه واقعی و در اختیار گذاشتن تجربیات عملی ویژگی تمامی کلاس‌های ماست.

سمینارها و دوره‌های آموزشی ما با تحلیل دقیق دنیای واقعی کار و صنعت تدوین و اجرا می‌شود. برای موفقیت در عرصه کاری امروز دو بال قدرتمند دانش و تجربه به صورت توامان لازم است. برخی از مخاطبان گاهی دوره‌های آموزشی مراکز دیگر را برای مقایسه و مشاوره نزد ما می‌آورند و گاهی بر تفاوت‌های قابل توجهی در زمان و سرفصل دوره برخورد می‌کنند که برایشان جای سوال است که چرا دوره ما کوتاه‌تر یا بلندتر است! در پاسخ، قاطع به آن‌ها می‌گوییم که سرفصل‌های دوره‌های آموزشی ما تماما بر مبنای نیاز واقعی و حرفه‌ای بازار کار تدوین شده است. در تدوین دوره‌ها تنها تلاش ما این بوده است که نه کم بگوییم و نه زیاد. دیدگاه ما این است:

هدف ما آموزش‌های دانشگاهی و آکادمیک نیست، آموزش‌های دانشگاهی جایگاه خود را دارد اما هدف ما، این نیست. لذا در دوره‌های آموزشی مجموعه ما فرمول‌هایی که هرگز کاربردی ندارد، مثال‌هایی که هرگز کاربردی ندارند و هر مطلب غیرکابردی دیگر هیچ جایگاهی ندارد. اما فرمول‌هایی که کاربردی هستند، مثال‌های کاربردی، مباحث کاربردی و … همه و همه موضوع بحث‌های مهم ما به شمار می‌روند. به همین دلیل است که زمان‌بندی برخی از دوره‌های آموزشی ما از دوره‌های آموزشی کوتاه‌تر و برخی دیگر بلندتر است،‌ اما در هر صورت دید «کاربردی بودن» و «گره‌گشا بودن در عرصه کاری» را در آن لحاظ کرده‌ایم.

در پاسخ به دوره‌هایی که کوتاه‌تر از دیگر مراکز است باید بگوییم که اگر بتوانیم مطلبی مهم و کاربردی را در زمانی کوتاه‌تر به دانش‌پژوه آموزش دهیم، اما وی را بترسانیم و زمانی چند برابر زمان موردنیاز را برای وی تدوین کنیم،‌ به او خدمت نکرده‌ایم، خیانت کرده‌ایم! چرا که ارزشمندترین داشته وی، یعنی «زمان» را از او گرفته‌ایم. عصر حاضر، عصر سرعت است و برتری با کسی است که بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد برسد، چرا که اگر به اندازه کافی به همه زمان بدهیم همه به مقصد می‌رسند! اما زمان رسیدن هم بسیار مهم است!

نتیجه این رویکرد کاربردی، سانش بسیار بالای دانش‌پژوهان مجموعه ما برای قبولی در مصاحبه‌های استخدام و موفقیت در امور شغلی مرتبط است. تعداد بسیار زیادی از دانش‌پژوهان پیشین مجموعه خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) در حال حاضر در عرصه‌های مختلف صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع مشغول به کار و فعالیت هستند و به جرات و می‌توان گفت که جزو برترین و شاخص‌ترین افراد تیم خود به شمار می‌رود. این گفته ما نیست، بازتاب عملکرد و گفته‌های خود این دوستان و بزرگواران است. شما نیز با پیوستن به تیم حرفه‌ای خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) می‌توانید در این عرصه گام بردارید و به جایگاه یاد شده برسید.

(۹) خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) بهترین کیفیت را در کنار مناسب‌ترین قیمت و شرایط پرداخت ارائه می‌کند.

مجموعه خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) به منظور تسهیل هرچه بیشتر در شرایط پرداخت هزینه خدمات و محصولات خود به صورت دوره‌ای اقدام به توزیع کارت‌های هدیه با مبالغ و درصدهای تخفیف مختلف می‌نماید. همچنین برای سمینارها و دوره‌های آموزشی، شرایط پرداخت اقساطی را برای دانش‌پژوهان در نظر گرفته است تا مخاطبان بتوانند با آسودگی خاطر بیشتری هزینه سمینارها و دوره‌های آموزشی را پرداخت کنند. این تسهیلات در دوره پکیج جامع مهندس حرفه‌ای (پکیج طلایی طراحی، اجرا و نظارت) بیش از پیش مفید بوده است. این دوره طبق اعلام جدول دوره‌ها همراه با وام آموزشی و تسهیلات پرداخت آسان برای دانش‌پژوهان ارائه می‌شود.

(۱۰) کیفیت اتفاقی نیست. بیش از ۱۰۰ تقدیرنامه و گواهی رضایت بی‌دلیل نیست.

خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) تاکنون موفق به دریافت بیش از صد تقدیرنامه، لوح سپاس و گواهی رضایت از سازمان‌ها، نهادها، انجمن‌ها، شرکت‌های دولتی و خصوصی مختلف شده است. این حجم از تقدیرنامه، لوح سپاس و گواهی رضایت از ارگان‌های مختلف دولتی و خصوصی خود نشان از کیفیت خدمات این مجموعه دارد و شروع هر همکاری با مجموعه خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)، آغاز تعهدی بلندمدت و همکاری پویا و پایداری خواهد بود.

(۱۱) تمامی خدمات و محصولات خانه تاسیسات از خدمات پس از فروش واقعی و مادام‌العمر برخوردار است!

اصطلاح «خدمات پس از فروش» را همه شنیده‌اند و با آن آشنایی دارند. در مورد محصول، خدمات پس از فروش یک مساله جاافتاده با چهارچوب‌هایی مشخص است، خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) نیز اکیدا حامی حقوق مصرف‌کننده است و خدمات پس از فروش را در مورد محصولاتی مانند نرم‌افزارها، لوح‌های فشرده، بسته‌های آموزشی و … با شرایط مندرج در فاکتور فروش محصول ارائه می‌دهد. اما وجه تمایز این مجموعه با دیگر مجموعه‌ها دارا بودن خدمات پس از فروش در حوزه آموزش است که خدمت اختصاصی و والای مجموعه خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) به تمامی مخاطبان خود است.

خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) برای تمامی سمینارها و دوره‌های آموزشی خود نیز خدمات پس از فروش به سبکی نو ارائه می‌کند. روند متداول در دوره‌های آموزشی در سایر آموزشگاه‌ها و مراکز بدین شکل است که کار هر فرد پس از شرکت در دوره، آزمون و دریافت گواهی مربوطه به طور کامل تمام می‌شود و اگر مشکل، سوال یا رفع اشکالی موردنیاز باشد، معمولا مجالی برای آن پیدا نمی‌شود یا اگر هم این امکان وجود داشته باشد، مخاطب باید مجددا در دوره‌ای ثبت‌نام نموده و هزینه‌ای پرداخت کند. اما خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان) از ابتدا این الگو را به نفع حمایت از حقوق مصرف‌کننده بر هم زده است. کلیه شرکت‌کنندگان در سمینارها و دوره‌های آموزشی ما حتی چندین سال پس از پایان دوره آموزشی خود همچنان با اساتید مجموعه از طریق ایمیل، فکس و جلسه حضوری در ارتباط هستند و از مشاوره ایشان بهره‌مند هستند. البته این خدمت در بازه‌های زمانی مختلف، شکل‌های اجرایی مختلفی به خود گرفته است، اما همواره به عنوان جز جدایی‌ناپذیری از خدمات مجموعه مطرح بوده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

(۱۲) تمامی تعاملات در خانه تاسیسات مبتنی بر صداقت است و خانه تاسیسات مجموعه‌ای است که می‌توانید به آن اعتماد کنید.

نه! اشتباه نکنید! در این قسمت قصد نداریم از خوبی‌هایمان بگوییم و بگوییم که چقدر حرفه‌ای و شاخص هستیم! حداقل در این بخش دیگر بس است!!! در این قسمت، از مباحثی با شما می‌گوییم که تقریبا در کمتر مجموعه‌ای آن را می‌شنوید.

مجموعه «خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)» مانند هر شخص حقیقی و حقوقی دیگر، هم گاهی اشتباهاتی داشته است. بله درست می‌خوانید! کمتر مجموعه‌ای این‌طور ساده و صادقانه با مشتری سخن می‌گوید. هر مجموعه‌ای متشکل از تعدادی افراد است و هیچ فردی عاری از اشتباه نیست. چه‌بسا بسیاری از بزرگان و صاحب‌نظران وجود اشتباه در کارها را نشانه حرکت و پویایی می‌دانند و تقریبا انجام کارها بدون هیچ اشتباهی را تقریبا خیالی و نشانه سکون می‌دانند. گاهی اوقات ممکن است برخی دوست‌نماها نیش بزنند و قصد سیاه‌نمایی و سم‌پاشی داشته باشند که در پاسخ به ایشان هم می‌گوییم: «همه قهرمان‌های بزرگ دنیا بارها زمین خورده‌اند و این، هیچ چیز از ارزش‌های آن‌ها نمی‌کاهد. هیچ اشکالی ندارد! ممکن است ما هم گاهی زمین بخوریم، اما شکست هرگز.»

این‌ها را نمی‌گوییم که اگر اشتباهی در کار بوده یا بعدا ایجاد شود، آن را توجیه کنیم یا شانه خالی کنیم. ما به مسیر و هدفمان ایمان داریم و از این رو دلیلی برای نداشتن صداقت پیدا نمی‌کنیم. رویکرد مجموعه خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)، همواره به سمت اصلاح، بهینه‌سازی، بهبود، پیشرفت و ارائه راهکارهای جدید و باکیفیت است و قطعا با مشورت و همراهی مخاطبان گرامی مجموعه این روند با شتاب بیشتری ادامه خواهد داشت. وجه تمایز مجموعه خانه تاسیسات (گروه فرهنگی – آموزشی مهندس رامین تابان)، ارائه خدمات باکیفیت، صداقت، مصمم بودن در پیشبرد اهداف چشم‌انداز، جدیت برای اصلاح امور جاری و شاخص‌های خلاقانه و نوآورانه است.

خلاصه کلام این که: «تمامی تعاملات در خانه تاسیسات مبتنی بر صداقت است و خانه تاسیسات مجموعه‌ای است که می‌توانید به آن اعتماد کنید.»