ورود به ناحیه کاربری

ورود

عضویت

دو × چهار =

اگر قبلا حساب کاربری خود را در سایت ما ساخته‌اید، می‌توانید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود از بخش «ورود به ناحیه کاربری» وارد شوید.

اگر قبلا در سایت ما عضو شده‌اید اما کلمه عبور خود را به خاطر ندارید، از بخش «گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید» استفاده کنید تا لینک بازیابی کلمه عبور برای شما ایمیل شود. در صورتی که ایمیل مربوط به بازیابی کلمه عبور را در بخش Inbox خود مشاهده نکردید، پیش از تلاش مجدد، پوشه‌های Spam یا Junk را نیز بررسی کنید.

اگر برای اولین بار قصد دارید در سایت ما عضو شوید، از قسمت «ورود به ناحیه کاربری» استفاده کنید. عضویت در سایت ما بسیار سریع و ساده است. به محض تکمیل اطلاعات زیر، عضویت شما در سایت فعال می‌شود و می‌توانید به «پروفایل کاربری» خود وارد شده و از مزایای اختصاصی اعضای سایت بهره‌مند شوید.

لازم به ذکر است که استفاده از «سامانه آزمون آنلاین» و «بسته‌های کمک آموزشی دوره‌های حضوری» و برخی دیگر از امکانات سایت صرفا برای «دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی» و پس از تایید واحد آموزش مجموعه امکان‌پذیر است. در صورتی که پیش از این حداقل در یکی از دوره‌های آموزشی مجموعه ما شرکت نموده‌اید، برای دسترسی دائمی به خدمات اختصاصی ویژه دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی کافی است پس از عضویت در سایت برای فعال‌سازی سطح دسترسی ویژه دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی در ساعات اداری با شماره‌های واحد آموزش مجموعه ۸۶۰۲۰۱۱۴-۰۲۱ یا ۸۶۰۲۰۱۷۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید یا درخواست فعال‌سازی خود را به همراه نام کاربری به آدرس ایمیل info@hvachouse.ir ارسال نمایید تا درخواست شما توسط واحد آموزش بررسی و دسترسی شما در مدت زمان کوتاهی فعال شود.

تذکر مهم: در هنگام عضویت در سایت تلفن همراه و آدرس ایمیل خود را با دقت و به صورت صحیح وارد نمایید. تمامی اطلاع‌رسانی‌ها، ارسال صورت‌حساب خریدها، ارسال لینک دانلود محصولات الکترونیکی، کوپن‌های تخفیف، بازیابی کلمه عبور و … از این طریق انجام می‌شود.