دریافت اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات

مشترکین ماهنامه خانه تاسیسات در دو گروه افراد حقیقی و حقوقی هستند. مشترکین حقیقی ماهنامه شامل اعضای خانه تاسیسات، طراحان، مشاوران، ناظران و مجریان تاسیسات، اعضای سازمان نظام مهندسی، اساتید دانشگاه، دانش‌آموختگان دوره‌ها و سمینارهای ما و … هستند و مشترکین حقوقی ماهنامه را سازمان‌ها و شرکت‌های مرتبط تشکیل می‌دهند و این ماهنامه هر ماه برای آن‌ها ارسال می‌شود.

از هر کجای ایران که مشترک ما باشید، ماهنامه خانه تاسیسات در کوتاهترین زمان در دستان شماست.

دریافت اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات به سه شیوه امکان‌پذیر است که مخاطبان گرامی می‌توانند متناسب با شرایط خود مناسب‌ترین روش را انتخاب کنند:

  • روش سنتی – استفاده از فرم اشتراکدر صورتی که تمایل دارید به روش متداول و سنتی، اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات را دریافت نمایید، می‌توانید فرم اشتراک را از قسمت زیر دانلود نموده، آن را پرینت گرفته و پس از پر کردن به همراه رسید بانکی پرداخت وجه اشتراک از طریق ایمیل، دورنگار یا پست برای دفتر نشریه ارسال نمایید.

دانلود فرم اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات

  • روش تلفنی – در ساعات اداری: روش تلفنی، روشی ساده و سریع برای افراد پرمشغله‌ای است که قصد دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارهای خود را به نتیجه برسانند. برای دریافت اشتراک ماهنامه خانه تاسیسات به صورت تلفنی کافی است در ساعات اداری (روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعات ۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰) با شماره‌های ۰۲۱۸۶۰۲۰۱۱۴ یا ۰۲۱۸۶۰۲۰۱۷۳ دفتر مجموعه تماس گرفته و به صورت تلفنی اشتراک خود را ثبت نمایید. در این روش، همکاران ما تمامی اطلاعات موردنیاز برای اشتراک ماهنامه را به صورت تلفنی از شما گرفته و در سیستم ثبت می‌کنند و مشخصات حساب برای واریز هزینه اشتراک به شما اعلام می‌شود.
  • روش آنلاین – به صورت بیست و چهار ساعته و کاملا خودکار: در هر ساعت از شبانه‌روز با دسترسی به اینترنت و مراجعه به سایت مجموعه می‌توانید از خدمات دریافت اشتراک به صورت آنلاین بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که در این روش، ارسال اطلاعات، دریافت تاییدیه، پرداخت هزینه اشتراک و … تماما به صورت خودکار و اینترنتی انجام می‌پذیرد:

جهت دریافت اشتراک آنلاین ماهنامه خانه تاسیسات می‌توانید از لینک‌های زیر برای دریافت اشتراک «یک‌ساله» یا اشتراک «شش‌ماهه» استفاده نمایید: