ارسال رزومه برای بنگاه کاریابی خانه تاسیسات

بنگاه کاریابی خانه تاسیسات خدمتی دیگر از مجموعه خانه تاسیسات برای تمامی تاسیساتی‌هایی است که به دنبال کار یا در جستجوی نیروی کار هستند و برای دو گروه هدف زیر به صورت کاملا رایگان قابل استفاده است:

  • دانش‌پژوهانی که پیش از این در دوره‌های آموزشی ما شرکت نموده‌اند و جویای کار هستند:

اگر پیش از این در دوره‌های آموزشی مجموعه خانه تاسیسات شرکت نموده‌اید و جویای کار هستید، می‌توانید رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل info@hvachouse.ir ارسال نمایید تا مشخصات شما در بنگاه کاریابی خانه تاسیسات درج شود و به محض درخواست از جانب کارفرمایان برای مصاحبه شغلی معرفی شوید. حتما در متن ایمیل خود ذکر نمایید که رزومه را به منظور درج در بنگاه کاریابی خانه تاسیسات ارسال نموده‌اید.

  • کارفرمایان محترمی که به دنبال نیروی کار آموزش‌دیده هستند:

کارفرمایان محترمی که به دنبال نیروی کار آموزش‌دیده هستند می‌توانند با استفاده از این بخش از میان افرادی که در خانه تاسیسات آموزش دیده‌اند و مشخصات خود را برای بنگاه کاریابی ما ارسال نموده‌اند، افراد واجد شرایط را پیدا نموده و نیروی انسانی خود را تامین کنند. به این منظور کافی است تا مشخصات نیروی کار موردنظر خود را به صورت تلفنی (۰۲۱۸۶۰۲۰۱۱۴)، از طریق ایمیل (info@hvachouse.ir) یا دورنگار (۰۲۱۸۸۴۴۶۳۸۱) اعلام نمایید تا نسبت به معرفی کارجویان واجد شرایط به شما اقدام شود.