تالار گفتگوی سایت

به تالار گفتگوی سایت خوش آمدید.

  • تالار گفتگوی سایت به منظور بحث و تبادل نظر درباره مباحث فنی و دوره‌های آموزشی و رفع اشکال دوره‌های آموزشی و ارتباط میان دانش‌پژوهان پیشین ما با اساتید دوره‌های ما راه‌اندازی شده است و به منظور بهره‌روی هرچه بهتر، ضروری است دانش‌پژوهان گرامی، سوالات خود را متناسب با سرفصل آموزشی هر یک از دوره‌ها در تالار گفتگوی مربوطه مطرح نمایند.
  • اساتید و دانش‌پژوهان دوره‌های آموزشی، دسترسی کامل از جمله پرسش و پاسخ و اضافه کردن موضوع را در این تالار دارند و همچنین می‌توانند منابع مفید آموزشی و کاربردی را جهت رویت و دانلود تمامی اعضا در این بخش قرار دهند.
  • به منظور بحث و تبادل نظر درباره سایر مطالب سایت یا هر یک از محصولات و کتاب‌ها صرفا از بخش دیدگاه‌ها و نظرات همان محصول استفاده نمایید.
  • تذکر مهم: پیش از این که فایلی را در تالار گفتگوی سایت قرار دهید، حتما بخش مرکز دانلود سایت را مشاهده کنید تا از درج فایل‌های تکراری روی سایت جلوگیری شود. از قرار دادن فایل کتاب‌ها و نشریات فارسی و هرگونه فایلی که مغایر با حقوق ناشران، مولفان و تولیدکنندگان داخلی است اکیدا خودداری فرمایید و در صورت مشاهده فایل مربوطه از روی سایت حذف و نام کاربری مربوطه به صورت دائمی مسدود می‌شود.
  • دانش‌پژوهان گرامی جهت دسترسی به فایل‌ها و مطالب آموزشی دوره‌ها، می‌توانید به بخش دانلودهای ویژه مراجعه نمایید. اساتید دوره‌های ما از این پس تمامی فایل‌های کمک‌آموزشی موردنیاز دانش‌پژوهان را متناسب با کد دوره مربوطه در بخش دانلودهای ویژه قرار می‌دهند.

محلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و پرسش و پاسخ‌های فنی

سوالی دارید؟ مطلبی دارید که می‌خواهید در اختیار سایر دوستان بگذارید؟

همین حالا در تالار گفتگو مطلب بگذارید