دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

سخن روز

نخستين قانون موفقيت، تمرکز است. يعني همه نيروهای خود را روی يک نقطه متمرکز کنيد، مستقيما به سراغ همان برويد و به چپ و راست منحرف نشويد. «ويليام ماتيوس»

شیوه برگزاری سمینارها و دوره ها

سمینارها و دوره‌های آموزشی این مجموعه به سه شیوه قابل برگزاری است:

1. سمینارها و دوره‌های درون‌سازمانی در داخل مجموعه خانه تاسیسات: سمینارها و دوره‌های درون‌سازمانی طبق جدول زمانی اعلام شده مجموعه برگزار می‌شود و دانش‌پژوهان گرامی می‌توانند طبق این جدول، در سمینار یا دوره مورد نظر خود شرکت نمایند.

2. سمینارها و دوره‌های برون‌سازمانی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها: سمینارها و دوره‌های برون‌سازمانی به درخواست سازمان‌ها و شرکت‌های محترم به صورت اختصاصی و با زمان‌بندی اختصاصی در محل مورد درخواست سازمان‌ها و شرکت‌های محترم، در تهران یا هر یک از شهرستان‌ها قابل برگزاری است. این شیوه آموزش به دلیل انعطاف‌پذیری بالا در زمان‌بندی ارائه دوره و قابلیت استفاده از سرفصل اختصاصی برای هر سازمان، بازدهی بسیار مناسبی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها به همراه دارد و بهترین نتیجه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای سازمان به ارمغان می‌آورد. بدین منظور، سازمان و شرکت‌های محترم می‌توانند دوره مورد نظر خود را طبق سرفصل مجموعه خانه تاسیسات یا با سرفصل اختصاصی خود به همراه بازه زمانی مورد نظر برای برگزاری دوره به صورت یک نامه به شماره دورنگار مجموعه 02188446381 یا آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا ضمن بررسی، پیشنهاد فنی مجموعه خانه تاسیسات برای ایشان ارسال شود و هماهنگی‌های لازم برای برگزاری دوره صورت پذیرد.

3. سمینارها و دوره‌های گروهی در مجموعه ما یا محل مورد درخواست: اگر گروهی از افراد به همراه دوستان و همکاران خود قصد شرکت در یک سمینار یا دوره آموزشی مشخص را داشته باشند، امکان برگزاری آن در مجموعه خانه تاسیسات یا محل مورد درخواست این گروه طبق جدول زمانی مورد درخواست ایشان وجود دارد. حداقل تعداد نفرات شرکت‌کننده برای استفاده از این شیوه 8 نفر می‌باشد و این روش به ویژه برای افرادی که در شهرستان‌ها حضور دارند و به دلیل دوری راه و موارد دیگر امکان شرکت در سمینار و دوره‌های درون‌سازمانی خانه تاسیسات را ندارند مناسب است. بدین منظور، متقاضیان گرامی می‌توانند دوره مورد نظر خود را به همراه بازه زمانی مورد نظر، تعداد نفرات شرکت‌کننده و ... به صورت یک نامه به شماره دورنگار مجموعه 02188446381 یا آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند تا ضمن بررسی، پیشنهاد فنی مجموعه خانه تاسیسات برای ایشان ارسال شود و هماهنگی‌های لازم برای برگزاری دوره صورت پذیرد.

4. سمینارها و دوره‌های خصوصی: سمینارها و دوره‌های خصوصی بنا به درخواست متقاضی مطابق با زمان‌بندی و سرفصل اختصاصی قابل برگزاری است. در صورتی که هر یک از دانش‌پژوهان درخواست سمینارها و دوره‌ها به صورت خصوصی را داشته باشند می‌تواند طی تماس تلفنی با دفتر مجموعه یا مراجعه حضوری به مجموعه خانه تاسیسات زمان‌بندی و سرفصل مورد نظر خود را اعلام نمایند تا پس از بررسی و برنامه‌ریزی لازم، در دوره مورد نظر ثبت‌نام نمایند.

دوره‌های آموزشی

درگاه پرداخت مستقیم

Payment

پربازدیدترین‌ها

فرم بانک اطلاعاتی

اگر تمایل دارید از طریق ایمیل یا پیامک از آخرین اخبار مجموعه خانه تاسیسات با خبر شوید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

Please let us know your name.

Invalid Input

لطفا آدرس ایمیل را به صورت صحیح وارد نمایید.

لطفما شماره همراه خود را به صورت عدد وارد نمایید.