×

پیام

جای خالی وجود ندارد

دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

سخن روز

نخستين قانون موفقيت، تمرکز است. يعني همه نيروهای خود را روی يک نقطه متمرکز کنيد، مستقيما به سراغ همان برويد و به چپ و راست منحرف نشويد. «ويليام ماتيوس»

| چاپ |

پکیج جامع مهندس حرفه‌ای تاسیسات (پکیج طلایی طراحی، نظارت و اجرا) - زمستان 1396

پکیج جامع مهندس حرفه‌ای تاسیسات (پکیج طلایی طراحی، نظارت و اجرا) - زمستان 1396

تاریخ شروع:
25. ژانویه 2018, 14:00
تاریخ پایان:
16. مارس 2018, 19:15
کد دوره:
BHR GOLD
هزینه:
38400000.00 ریال
محل برگزاری:
خانه تاسیسات - دفتر مطهری
ظرفیت باقی مانده:
0 از 7
استاد:
مهندس رامین تابان

توضیحات

دانلود جدیدترین جدول دوره‌های آموزشی به صورت فایل PDF
دانلود کاتالوگ جامع دوره‌های آموزشی مجموعه خانه تاسیسات به صورت فایل PDF
دانلود سرفصل‌های این دوره آموزشی به صورت فایل PDF
دانلود خلاصه جزئیات فنی این دوره آموزشی به صورت فایل PDF

نام دوره: پکیج جامع مهندس حرفه‌ای تاسیسات (پکیج طلایی طراحی، نظارت و اجرا)

ثبت‌نام در دوره پکیج جامع = ثبت‌نام در هشت دوره با هزینه پنج دوره = بالاترین درصد تخفیف به همراه وام آموزشی

شعار دوره: «نقشه‌پیشنهادی برای تبدیل شدن به مهندس حرفه‌ای تاسیسات...»

هدف دوره: «تربیت مهندسان حرفه‌ای در عرصه تاسیسات و تهویه مطبوع با مهارت‌های لازم و اعتماد به نفس کافی برای حضور موثر و کارآمد در عرصه اشتغال صنعت تاسیسات...»

 

 

 

 منابع آموزشی این دوره:

1. کتاب «مرجع کاربردی تهویه مطبوع»، انتشارات انجمن ASHRAE، نشر نوآور – خانه تاسیسات، 1392، مهندس رامین تابان
2. کتاب «طبقه‌بندی تجهیزات و سیستم‌ها»، مهندس محمدرضا سلطاندوست
3. کاتالوگ‌های فنی شرکت‌های معتبر تولیدکننده و واردکننده تجهیزات و سیستم‌های مرتبط
4. جزوه چاپی دوره شامل گزیده دستورهای پرکاربرد، علائم نقشه‌کشی و جزئیات اجرایی پرکاربرد و موردنیاز برای نقشه‌کشی و نقشه‌خوانی تاسیسات نشریه 128 سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور – جلد ششم - مشخصات فنی عمومی تاسیسات مکانیکی ساختمان – نقشه‌های جزئیات
5. جزوات و کاتالوگ‌های مرتبط با نقشه‌کشی و نقشه‌خوانی تاسیسات
6. کتاب «مرجع جامع آموزش کاربردی نرم‌افزار کریر Carrier HAP»، نوشته: مهندس رامین تابان، نشر خانه روشنا، 1394
7. کتاب «مرجع جامع طراحی و اجرای سیستم‌های آب و فاضلاب ساختمان»، نوشته: مهندس رامین تابان، نشر خانه روشنا، 1394
8. کاتالوگ‌های فنی شرکت‌های معتبر تولیدکننده و واردکننده تجهیزات و سیستم‌های مرتبط
9. کتاب «مرجع جامع طراحی و اجرای کانال»، نوشته: مهندس رامین تابان، نشر خانه روشنا، 1394
10. کتاب «طراحی موتورخانه»، مهندس محمدرضا سلطاندوست
11. کتاب «مرجع محاسبات تاسیسات مکانیکی ساختمان»، نشر صانعی، مهندس وحید وکیل‌الرعایا
12. کتاب «مرجع کامل تاسیسات»، نشر نوآور، مهندس داریوش هادی‌زاده
13. کتاب «مرجع جامع طراحی و اجرای استخر، سونا و جکوزی»، نوشته: مهندس رامین تابان، نشر خانه روشنا، 1394
14. کاتالوگ‌های فنی شرکت‌های معتبر تولیدکننده و واردکننده تجهیزات و سیستم‌های مرتبط
15. مجموعه استانداردهای «NFPA‌ و اطفای حریق» و ضوابط سازمان آتش‌نشانی
16. کاتالوگ‌های فنی شرکت‌های معتبر تولیدکننده و واردکننده تجهیزات و سیستم‌های مرتبط

محتویات بسته جامع آموزشی این دوره:

1. جزوه چاپی دوره شامل گزیده روابط و فرمول‌های پرکاربرد تهویه مطبوع و گزیده محاسبات سرانگشتی و تهویه مطبوع
2. بسته نرم‌افزاری «مجموعه هندبوک‌های سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع»؛ این بسته نرم‌افزاری شامل یک عدد سی‌دی نرم‌افزار حاوی .بیش از 50 عنوان کتاب، هندبوک و استاندارد مرتبط با سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع با قابلیت پرینت و جستجو داخل متن می‌باشد.
3. چارت جامع طبقه‌بندی تجهیزات و سیستم‌های سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع
4. نمودار سایکرومتریک در سیستم واحدهای SI‌ و IP به همراه نرم‌افزار سایکرومتریک
5. جزوه کلاسی مجموعه خانه تاسیسات
6. بسته نرم‌افزاری «مجموعه بلاک‌ها و نقشه‌های نمونه تاسیسات مکانیکی»؛ یک لوح فشرده شامل مجموعه فونت‌های فارسی مورد استفاده در نقشه‌های تاسیساتی، انواع فایل‌های LISP به عنوان فایل‌های کمکی برای ترسیم سریع‌تر نقشه‌های تاسیساتی، مجموعه نمادها و بلاک‌های آماده تجهیزات و سیستم‌های مختلف به فرمت DWG قابل استفاده در نقشه‌ها
7. جزوه چاپی دوره شامل تمامی منوهای نرم‌افزار به صورت فرآوری شده برای دوره آموزشی
8. بسته نرم‌افزاری «مجموعه کامل نرم‌افزار تحلیل ساعتی Carrier HAP»؛ این بسته نرم‌افزاری شامل یک عدد سی‌دی نرم‌افزار حاوی نسخه‌های مختلف نرم‌افزار محبوب Carrier HAP به همراه برخی نرم‌افزارهای کمکی، کتاب‌ها، هندبوک‌ها و استانداردهای مرتبط با قابلیت پرینت و جستجو داخل متن می‌باشد.
9. مجموعه کامل هندبوک‌های ASHRAE نسخه های SI و IP
10. نرم‌افزارمحاسبات سایکرومتریک (PschyroCalc)
11. هندبوک طراحی سیستم‌های تهویه مطبوع شرکت Carrier - Carrier – Handbook of Air Conditioning System Design
12. نرم‌افزارمحاسبه بارکریر (Carrier Load Calculation)
13. نسخه کامل کتاب محاسبات سرانگشتی HVAC(زبان اصلی)
14. چارت فارسی طبقه‌بندی تجهیزات تهویه مطبوع (باقابلیت چاپ رنگی کیفیت بالا )
15. بانکاطلاعاتی طول وعرض جغرافیایی شهرهای ایران
16. جدول کامل هدایت حرارتی وضرایب انتقال حرارت موادمختلف
17. نمودارسایکرومتریک - سیستم واحدهای SI و IP
18. جدول کامل شرایط آب و هوایی شهرهای ایران (نشریه 271)
19. جزوه چاپی دوره شامل گزیده جداول و استانداردهای پرکاربرد و موردنیاز برای طراحی و اجرای سیستم‌های آب و فاضلاب ساختمان
20. بسته نرم‌افزاری «مجموعه هندبوک‌های آب و فاضلاب (آب سرد و گرم مصرفی) و تاسیسات بهداشتی»؛ این بسته نرم‌افزاری شامل یک عدد سی‌دی نرم‌افزار حاوی بیش از 20 عنوان کتاب، هندبوک و استاندارد مرتبط با مباحث آبرسانی، آب سرد و گرم مصرفی، فاضلاب، ونت و آب باران با قابلیت پرینت و جستجو داخل متن می‌باشد.
21. نرم‌افزار سایزینگ انواع لوله‌ها
22. جزوه چاپی دوره شامل گزیده جداول و استانداردهای پرکاربرد و موردنیاز برای طراحی و اجرای شبکه کانال
23. بسته نرم‌افزاری «مجموعه استانداردهای کانال و کانال‌کشی SMACNA»؛ این بسته نرم‌افزاری شامل یک عدد سی‌دی نرم‌افزار حاوی بیش از 50 عنوان کتاب، هندبوک و استاندارد مرتبط با طراحی، اجرا و برآورده انواع مختلف کانال با قابلیت پرینت و جستجو داخل متن می‌باشد.
24. نرم‌افزار انتخاب فن
25. جزوه چاپی دوره شامل گزیده جداول و استانداردهای پرکاربرد و موردنیاز برای طراحی و اجرای موتورخانه و تاسیسات مکانیکی ساختمان
26. بسته نرم‌افزاری «مجموعه هندبوک‌های طراحی موتورخانه، تاسیسات ساختمان و HVAC»؛ این بسته نرم‌افزاری شامل یک عدد سی‌دی نرم‌افزار حاوی بیش از 50 عنوان کتاب، هندبوک و استاندارد مرتبط با طراحی موتورخانه و تاسیسات ساختمان با قابلیت پرینت و جستجو داخل متن می‌باشد.
27. نرم‌افزار سایزینگ شبکه کانال
28. نرم‌افزار طراحی کویل‌های آبی و DX
29. جزوه چاپی دوره شامل گزیده جداول و استانداردهای پرکاربرد و موردنیاز برای طراحی و اجرای استخر، سونا و جکوزی
30. بسته نرم‌افزاری «مجموعه هندبوک‌های استخر، سونا و جکوزی»؛ این بسته نرم‌افزاری شامل یک عدد سی‌دی نرم‌افزار حاوی بیش از 30 عنوان کتاب، هندبوک و استاندارد مرتبط با استخر، سونا و جکوزی با قابلیت پرینت و جستجو داخل متن می‌باشد.
31. جزوه چاپی دوره شامل گزیده جداول و استانداردهای پرکاربرد و موردنیاز برای طراحی و اجرای سیستم‌های اطفای حریق
32. بسته نرم‌افزاری «مجموعه هندبوک‌های NFPA و اطفای حریق»؛ این بسته نرم‌افزاری شامل یک عدد سی‌دی نرم‌افزار حاوی بیش از 100 عنوان کتاب، هندبوک و استاندارد مرتبط با اطفاری حریق با قابلیت پرینت و جستجو داخل متن می‌باشد.

معرفی دوره:

«پکیج جامع مهندس حرفه‌ای تاسیسات (پکیج طلایی طراحی، نظارت و اجرا)»، نقشه راه پیشنهادی برای تبدیل شدن به یک مهندس حرفه‌ای تاسیسات (HVAC Professional Engineer) است. «پکیج جامع مهندس حرفه‌ای تاسیسات» با همین هدف و به منظور ارائه خدمات آموزشی ویژه به دانش‌پژوهان خانه تاسیسات ارائه شده است. این پکیج شامل پنج دوره آموزشی پایه و کلیدی شامل «دوره جامع تهویه مطبوع، محاسبات سرانگشتی و انتخاب سیستم‌ها (HVAC)»، «دوره جامع نقشه‌کشی، نقشه‌خوانی و نکات اجرایی تاسیسات مکانیکی (به همراه آموزش نرم‌افزار AutoCAD، «دوره کاربردی آموزش نرم‌افزار کریر با حل پروژه Carrier HAP4.3&4.5»، «طراحی سیستم‌های آب و فاضلاب ساختمان با حل پروژه»، «دوره جامع طراحی کانال و انتخاب فن با حل پروژه» و «دوره کاربردی طراحی و اجرای موتورخانه (به همراه تهیه دفترچه محاسبات و حل پروژه)» و «دوره جامع طراحی و اجرای استخر، سونا و جکوزی با حل پروژه» و است که با برنامه‌ریزی دقیق، یکی پس از دیگری و با رعایت پیش‌نیازهای هر دوره در قالب یک بسته جامع آموزشی ارائه می‌شود.

در «پکیج جامع مهندس حرفه‌ای تاسیسات (پکیج طلایی طراحی، نظارت و اجرا)» تمامی دوره‌های آموزشی مورد نیاز دانش‌پژوه به صورت هم‌زمان و با برنامه‌ریزی آموزشی دقیق و حرفه‌ای ارائه می‌شود و به این ترتیب دانش‌پژوه بدون هیچ دغدغه‌ای در خصوص رعایت پیش‌نیازها و سایر ملاحظات آموزشی می‌تواند تنها با ثبت‌نام در این دوره آموزشی، با همان سرفصل‌ها و مباحث آموزشی موجود در تک‌تک دوره‌ها، گام به گام با ما همراه شود و نیازهای آموزشی خود را برطرف نماید. مزیت چشم‌گیر دیگری که بهترین فرصت برای دانش‌پژوهان متقاضی این بسته آموزشی به شمار می‌رود درصد تخفیف‌های استثنایی این پکیج آموزشی است و به این ترتیب ثبت‌نام در این دوره از نظر مالی نیز بسیار مطلوب خواهد بود. به این ترتیب دانش‌پژوه با استفاده از این بسته آموزشی جامع نسبت به وضعیتی که بخواهد به صورت مجزا در هر کدام از دوره‌های آموزشی شرکت کند، از درصد تخفیف‌های ویژه جهت ثبت‌نام بهره‌مند می‌شود که در مجموع مانند آن است که دانش‌پژوه دو یا سه دوره آموزشی را به صورت رایگان ثبت‌نام نموده است.

سرفصل‌های این دوره آموزشی:

1. آموزش کاربردی اصول، مبانی کلیدی و روابط کاربردی تهویه مطبوع (تعریف تهویه مطبوع، شاخص‌های موثر بر تهویه مطبوع، انواع دما، دمای خشک، دمای مرطوب، دمای نقطه شبنم، انواع رطوبت، رطوبت نسبی، نسبت رطوبت، رطوبت مخصوص، رطوبت مطلق، درصد رطوبت، انواع گرما، گرمای محسوس، گرمای نهان، گرمای کل یا آنتالپی، واحدهای پرکاربرد در تهویه مطبوع و تبدیل آن‌ها به یکدیگر، چند مثال کاربردی و جمع‌بندی مبحث)
2. معرفی و تحلیل کامل تجهیزات و سیستم‌های گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع و تحلیل مزایا و معایب هر یک از آن‌ها (تجهیزات مولد گرما شامل دیگ‌های چدنی، دیگ‌های فولادی، کوره‌های هوای گرم محلی و مرکزی، واحدهای گرمایش تابشی، انواع مشعل شامل مشعل‌های اتمسفریک و مشعل‌های فن‌دار، منابع انبساط باز و بسته، منابع آب گرم کویل‌دار و دوجداره، تجهیزات مولد سرما شامل انواع چیلرهای تراکمی رفت و برگشتی، چیلرهای تراکمی اسکرال، چیلرهای تراکمی اسکرو، چیلرهای تراکمی سانتریفیوژ، چیلرهای جذبی تک‌اثره، چیلرهای جذبی دواثره، چیلرهای جذبی شعله مستقیم، برج‌های خنک‌کننده گالوانیزه، برج‌های خنک‌کننده ذوزنقه‌ای، برج‌های خنک‌کننده فایبرگلاس، برج‌های خنک‌کننده بتنی، ایرواشرها، کولرهای آبی، تجهیزات انتقال و توزیع، شامل انواع پمپ‌های خطی، پمپ‌های زمینی، پمپ‌های سیرکولاسیون و بوسترپمپ‌ها، تجهیزات تبادل حرارت شامل رادیاتورهای چدنی، رادیاتورهای فولادی، رادیاتورهای آلومینیومی، کنوکتورها، گرمایش از کف، یونیت هیتر، فن‌کویل زمینی، فن‌کویل ایستاده، فن‌کویل سقفی توکار، فن‌کویل کاستی، فن‌کویل سقفی روکار، فن‌کویل کانالی و انواع هواساز)
3. آموزش محاسبات کلیدی و کاربردی تهویه مطبوع (شامل محاسبات تهویه و هوای تازه و ...)
4. آموزش کامل محاسبات سرانگشتی تهویه مطبوع (شامل محاسبات سرانگشتی بار سرمایی و گرمایی، محاسبات سرانگشتی تهویه و هوای تازه و ...)
5. آموزش تخمین ظرفیت و ابعاد تجهیزات سرمایش و گرمایش، تخمین مساحت مورد نیاز موتورخانه، تعیین ابعاد رایزرهای تاسیساتی، مسیرهای دسترسی و ملاحظات اجرایی تاسیسات و بررسی تاثیر متقابل تاسیسات و معماری بر یکدیگر
6. آموزش شیوه انتخاب تجهیزات و سیستم‌های تهویه مطبوع متناسب با کاربری بنا
7. آموزش شیوه انتخاب تجهیزات و سیستم‌های تهویه مطبوع متناسب با اقلیم
8. مروری بر اصول و مبانی کاربردی نقشه‌کشی (انواع کاغذها و ابعاد استاندارد آن‌ها، آشنایی با مبانی کلیدی نقشه‌کشی شامل کادر نقشه، جدول اطلاعات نقشه و مقیاس، اندازه‌گذاری نقشه‌ها)
9. آموزش خواندن نقشه‌های معماری و آشنایی با انواع نقشه‌های معماری و ساختار حاکم بر پروژه‌ها به منظور ارائه نقشه‌های سازه، معماری و تاسیسات مکانیکی و برقیارائه دستورهای کلیدی و پرکاربرد برای کار با نرم‌افزار AutoCAD
10. آموزش شیوه ترسیم نقشه تاسیسات بهداشتی، شامل نقشه‌های آبرسانی (آب سرد، گرم و برگشت آب گرم مصرفی)، نقشه فاضلاب، ونت و آب باران
11. آموزش شیوه ترسیم نقشه تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ساختمان و شبکه کانال
12. آموزش ترسیم رایزردیاگرام‌های تاسیساتی شامل آبرسانی، فاضلاب، ونت، آب باران، سرمایش، گرمایش و ...
13. آموزش ترسیم نقشه‌های اطفای حریق شامل: شیلنگ قرقره، اسپرینکلر و ...
14. آموزش شیوه ترسیم انواع فلودیاگرام موتورخانه، نقشه جانمایی تجهیزات موتورخانه و نقشه محل استقرار تجهیزات موتورخانه
15. آموزش Weather و مشخصات آب و هوایی و شرایط اقلیمی شهرهای مختلف
16. آموزش Space و ویژگی‌های آن، محاسبات ضرایب انتقال حرارت در، دیوار و پنجره
17. آموزش System به همراه معرفی انواع سیستم‌های تهویه مطبوع (آموزش کامل این مبحث در «دوره جامع تهویه مطبوع» به دانش‌پژوهان ارائه می‌شود.)
18. آموزش Plant و محاسبات بار تجهیزات مرکزی ساختمان
19. آموزش روش تهیه گزارش برای دستگاه‌های مختلف شامل هواساز، کولر گازی، فن‌کویل، رادیاتور و غیره
20. حل گام به گام یک پروژه واقعی و تحلیل گزارش‌های مربوطه
21. طراحي سیستم آبرساني ساختمان شامل روش‌های مختلف سايزينگ آبرساني و رايزر دياگرام‌ها
22. محاسبه مقدار آب مصرفی یک ساختمان و انتخاب مخزن ذخیره آب بهداشتی
23. آموزش روش‌های مختلف توزیع آب در داخل ساختمان، منطقه‌بندی یا زون‌بندی و ...
24. طراحي بوستر پمپ آبرساني دور ثابت و دور متغیر، منبع تحت فشار،‌ منبع دیافراگمی و جوکی‌پمپ
25. طراحي سیستم فاضلاب ساختمان شامل روش‌های مختلف سایزینگ لوله‌های فاضلاب و رایزر دیاگرام‌ها
26. طراحی لوله‌های هواکش فاضلاب (ونت) و خط تخلیه آب باران
27. آموزش روش‌های جمع‌آوری فاضلاب در ساختمان، طراحی چاه جذبي و سپتیک تانک
28. طبقه‌بندی انواع کانال‌های تهویه مطبوع از دیدگاه‌های مختلف و تحلیل کامل آن‌ها
29. آشنایی با روش‌های مختلف طراحی کانال (شامل روش کاهش سرعت، روش افت فشار ثابت و روش بازیابی فشار استاتیک)
30. حل کامل یک پروژه طراحی کانال به صورت دستی و نرم‌افزاری به همراه ملاحظات اجرایی مربوطه
31. آموزش اصول و مبانی ترسیم نقشه‌های کانال و نقشه‌خوانی شبکه کانال
32. مروری بر سیستم‌های هوایی و محاسبات سرانگشتی مربوط به تجهیزاتی مانند هواساز، ایرواشر و کولر آبی
33. تحلیل انواع فن‌ها، مزایا و معایب آن‌ها، محاسبه افت فشار شبکه کانال و روش محاسبه و انتخاب فن
34. محاسبه آب گرم مصرفی ساختمان و طراحی منابع آب گرم (شامل منبع کویل‌دار و منبع دوجداره)
35. طراحی و محاسبه پمپ منبع آب گرم و پمپ برگشت آب گرم مصرفی
36. طراحی و انتخاب ديگ (شامل دیگ‌های فولادي و چدني)، سایزینگ کلکتورها و ...
37. طراحي و انتخاب مشعل (اتمسفریک و فن‌دار) و محاسبات میزان مصرف سوخت (گاز، گازوییل و ...)
38. طراحي و سایزینگ انواع دودكش
39. طراحی و محاسبه منابع انبساط باز و بسته
40. طراحي و انتخاب سختي‌گير
41. طراحی و انتخاب انواع چيلر (شامل چیلرهای تراکمی آبی، هوایی و جذبی)
42. طراحی و انتخاب انواع برج خنك‌كننده شامل گالوانیزه، مارلی و فایبرگلاس و انتخاب کندانسور هوایی
43. آموزش شیوه طراحی و انتخاب تجهیزات تبادل حرارت (رادياتور، یونیت هیتر، کولر آبی، زنت، کوره هوای گرم، فن‌كويل، اسپليت، هواساز، ایرواشر و غیره...)
44. تحلیل و سایزینگ کامل فلودیاگرام موتورخانه گرمایشی و سرمایشی
45. تحلیل مختصری معماری استخرها و تاثیر متقابل معماری و تاسیسات استخر بر یکدیگر
46. شکل و ابعاد متداول استخرها (ابعاد استاندارد، شیب کف و عمق متداول استخرها)
47. معرفی مدار کلی تاسیسات استخرها و اجزای موجود در آن‌ها
48. طراحی مدار گردش آب استخر و محاسبه پمپ مربوطه
49. محاسبه مخزن بالانس، طراحی اسکیمر و کانال‌های جمع‌آوری آب پیرامون استخر
50. جانمایی لوله‌های رفت و برگشت آب استخر و سایزینگ آن‌ها
51. طراحی انواع فیلترهای شنی، دیاتومی (DE) و کارتریجی برای استخر
52. روش‌ها و مواد ضدعفونی کردن آب استخر (کلر، برم و ازن و محاسبه مقدار مواد ضدعفونی‌کننده)
53. محاسبات گرمایش آب استخر و طراحی مبدل حرارتی آن
54. محاسبات تهویه مطبوع استخرها (محاسبه مقدار هوای تازه، هوای اگزاست و ... برای استخرها)
55. محاسبه مقدار آب جبرانی مورد نیاز استخر
56. طراحی و محاسبات جکوزی و حوضچه آب سرد
57. طراحی و محاسبات سونای خشک و سونای بخار
58. معرفی انواع سیستم‌های اطفای حریق و کاربردهای هر یک از آن‌ها
59. معرفی انواع سیستم‌های اطفای حریق مبتنی بر آب به همراه مزایا و معایب هر یک از آن‌ها
60. طراحی و محاسبه بوسترپمپ آتش‌نشانی متناسب با نوع سیستم اطفای حریق
61. طراحی و محاسبه مخزن ذخیره آب آتش‌نشانی و الزامات اجرایی آن
62. طراحی و محاسبه فن فشار مثبت راهروها

اطلاع از برنامه زمان‌بندی این دوره و روش‌های ثبت‌نام:

1. تماس تلفنی در ساعات اداری با دفتر مجموعه
2. ارسال کد دوره به سامانه پیامک مجموعه به شماره 100066422122
3. مراجعه به وب‌سایت خانه تاسیسات و ثبت‌نام آنلاین:

www.hvachouse.ir/course/register


دوره‌های آموزشی

درگاه پرداخت مستقیم

Payment

فرم بانک اطلاعاتی

اگر تمایل دارید از طریق ایمیل یا پیامک از آخرین اخبار مجموعه خانه تاسیسات با خبر شوید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

Please let us know your name.

Invalid Input

لطفا آدرس ایمیل را به صورت صحیح وارد نمایید.

لطفما شماره همراه خود را به صورت عدد وارد نمایید.